• Delfíni
 • Gepard
 • Kůň

Kvalitní úklidové služby

Úklidové služby od nás, které poskytujeme v Praze a Středočeském kraji, jsou jedním slovem komplexní. Nabízíme většinu všech druhů i poddruhů služeb, které v oblasti úklidu, čištění a hygieny vůbec existují.

Co jsme nikdy neuklízeli, to je pro nás vždy velká výzva. Jsme připraveni realizovat úklidový servis v malém, velkém, jednorázovém i pravidelném rozsahu, a to včetně speciálních klientských požadavků.

Co nabízí naše úklidová služba navíc oproti konkurenci

Jsou věci, které Vám někdo nabídnout prostě nemůže. My ale ano. A víte proč? Protože máme dlouholeté zkušenosti, dobré dispozice a předpoklady, kvalitní zázemí a stabilní firmu s vybraným týmem pracovníků. Klíčovou roli u nás hraje inteligence, zodpovědnost a smysl pro detail. Díky těmto artiklům si můžeme dovolit to, co jiné úklidové firmy bohužel ne.

15% sleva na pravidelné úklidové služby

Klienty, kteří s námi uzavřou smlouvu na pravidelné úklidové služby, dostávají automaticky 15% slevu na všechny jednorázové úklidové práce. Chtěli byste také? Tak nás kontaktujte nebo nás rovnou navštivte.

Informační systém, jako služba zdarma

Všichni naši zákazníci, kteří využívají naše služby pravidelně, mají možnost zcela zdarma používat náš vlastní informační systém, který slouží zejména pro přehled nad naší prací a pro důležitou obchodní komunikaci. V systému si zákazník může například kontrolovat fakturace, vytvářet objednávky nebo speciální požadavky a přání, upravovat smluvní podmínky, zadávat úkoly našim zaměstnancům, řešit reklamace či plánovat schůzky a jednání.

Dlouholeté zkušenosti, know-how a reference

Zkušenosti, know-how a velké množství referencí jsou pro naši společnost hlavním stavebním pilířem úspěchu posledních let. Pro Vás je tato skutečnost určitou garancí kvality poskytovaných služeb. Můžete se tak spolehnout a být si jisti, že jsme pro Vás ten správný partner v oblasti úklidu a hygieny.

Jaké úklidové služby poskytujeme

Typů úklidových služeb, které Vám můžeme nabídnout je opravdu velmi mnoho, a proto jsme pro Vás v této firemní prezentaci vybrali jen ty nejvíce žádané. Nebojte se nám ozvat a zeptat se i na speciální úklidové služby, které zde nemusí být uvedeny. Celou strukturu úklidových služeb rozdělujeme na dvě základní kategorie, a to na jednorázové a pravidelné. Z jednorázových úklidů nabízíme například strojové čištění podlah a garáží, profesionální čištění koberců a čalounění, mytí oken a výloh, generální úklid, úklid po stavbě či malování nebo odvoz suti a likvidace odpadu. Všechny tyto úklidové služby obsahují další dílčí práce a postupy, jejichž detailní popis naleznete na jednotlivých stránkách, na které se dostanete pomocí levého menu na této stránce.

Kontaktujte nás

 • Navštivte nás
  Aria servis, s.r.o.
  Kaprova 42/14, 110 00 Praha 1
 • Zavolejte nám
  (+420) 739 008 097
 • Napište nám

Google mapa