• Delfíni
 • Gepard
 • Kůň

Spolehlivá úklidová firma

Jsme ryze česká a moderní úklidová firma působící v Praze a Středočeském kraji. Nabízíme velmi rozsáhlé portfolio úklidových služeb od malých jednorázových prací až po velké a pravidelné projekty. V Praze a okolí se řadíme mezi největší a nejkomplexnější úklidové firmy vůbec. Nabízíme našim klientům jedinečný a osobní přístup, velmi příjemný, prověřený a pravidelně školený personál.

Naše úklidová firma se může pyšnit členstvím v několika vybraných asociacích a sdruženích, jako je Česká asociace úklidu a čištění, Evropská federace sdružující jednotlivé národní úklidové asociace z řad EU, Hospodářská komora hlavního města Prahy nebo Národní politika kvality.

Co vám může naše úklidová firma nabídnout

Oproti jiným úklidovým firmám se ta naše soustředí především na maximální spokojenost zákazníka. To je naše hlavní priorita, která se stala již v minulosti součástí naší firemní politiky a filozofie. S touto prioritou souvisí dalších čtyři klíčové vlastnosti, které si naše úklidová firma za více jak 15 let praxe osvojila.

Čtyři klíčové vlastnosti naší úklidové firmy

Při spolupráci s námi můžete očekávat mimo kvalitně provedené práce, také příjemné vystupování celého našeho týmu, pravidelnou komunikaci, spolehlivost, preciznost a zejména poctivost.

 • Spolehlivost
 • Poctivost
 • Preciznost
 • Kvalita

 

 

Jaké má naše úklidová firma ceny

Přiznejme si, že většina z nás hledí u produktů či služeb především na cenu. Lépe řečeno na co nejnižší cenu. Ale je to správně? Samozřejmě, že není! Cena se totiž odvíjí od mnoha faktorů, z nichž mezi hlavní patří především kvalita provedených prací. Máte to stejné, jako když chcete chodit pohodlně a mít zdravé nohy. Také si raději koupíte kvalitní a prověřenou obuv od značkového výrobce za vyšší cenu než padělek z tržnice, který vám vydrží sotva pár měsíců.

Podobně to má i naše úklidová firma, což ale neznamená, že naše služby patří k těm nejdražším. Naopak. Tím, že jsme dynamicky se rozvíjející firma a máme již mnoho let vybudované zázemí, můžeme si dovolit našim klientům nabídnout vzhledem ke kvalitě, velmi příznivé ceny. Více se dozvíte na stránce ceník úklidových služeb.

Proč právě naše úklidová firma?

Je mnoho důvodů, proč je naše úklidová firma pro Vás ten správný partner. Ano, možná si myslíte, že je to klišé, a že tohle říká každý nebo alespoň většina. Rozdíl je v tom, že za nás mluví naši klienti. Přesvědčte se sami, proč právě naše úklidová firma.

Dlouholeté zkušenosti jsou k nezaplacení

Jedním z velkých důvodů, proč je naše úklidová služba pro Vás to pravé, je, že máme dlouholeté zkušenosti, a to od roku 1997. Možná si řeknete, že uklízet může každý, ale není to jen o samotném uklízení. Je to o určitém know-how, které eliminuje například způsobení zbytečných škod nebo nedodržení termínů či kvality. Dále díky velkým zkušenostem, například při výběru správného čisticího prostředku nebo technologie čištění, dochází k úspoře Vašich finančních prostředků. My prostě víme, jak uklízet efektivně a zároveň i kvalitně.

Máme přes 700 stálých klientů

Co dodat. Pro někoho hodně, pro někoho zase málo. Pro nás je to každopádně úspěch a důkaz toho, že odvádíme skvělou práci, a to je to, proč nás to tak baví. Pro Vás to může být další důvod, pro zvolit právě naší úklidovou firmu. Pokud stále nevěříte, koukněte se do našich referencí, vyberte si náhodný kontakt na firmu, které poskytujeme pravidelný úklid a kontaktujte ji za účelem poskytnutí osobních referencí.

Máme vlastní informační systém, pro Vás zdarma

Již sedmým rokem poskytujeme zcela zdarma našim zákazníkům, a používáme pro interní účely a obchodní komunikaci mezi oběma stranami, náš vlastní informační systém, kterému říkáme “KD systém CRM”. Jedná se o přehlednou online aplikaci informačního charakteru, která funguje prostřednictvím internetového prohlížeče.

Slouží především pro Váš komplexní přehled nad naší prací a pro obchodní komunikaci. Tento informační systém umožňuje například vytváření objednávek, přehled nad fakturacemi, odesílání reklamací, plánování schůzek, vytváření speciálních přání a požadavků zákazníků, upravování smluvní podmínek a další množství funkcí.

Plánujeme, organizujeme, řídíme a kontrolujeme

Roky zkušeností nás naučili umět dobře plánovat a organizovat nejen naší práci, ale především práci našich zaměstnanců. Nejen, že náš management řídí a koordinuje, ale také kontroluje a vyhodnocuje celkovou práci celé naší úklidové firmy. K tomu všemu nám výrazně pomáhá již výše zmiňovaný informační systém KD systém CRM, který byl naprogramován na základě dlouholetých zkušeností zakladatele a majitele firmy.

Naše cíle jsou ještě vyšší

Naše vize a cíle byli vždy vysoké. Vysoké směrem k maximální spokojenosti nových i stálých klientů. To se nám postupem času podařilo a také ustálilo. Nyní jsou však naše cíle ještě vyšší. Jsme totiž dynamicky a kontinuálně rozvíjející se firma, takže si neustále klademe za cíl růst firmy a tím uspokojovat ještě více nových klientů.

Kontaktujte nás

 • Navštivte nás
  Aria servis, s.r.o.
  Kaprova 42/14, 110 00 Praha 1
 • Zavolejte nám
  (+420) 739 008 097
 • Napište nám

Google mapa