• Úklid firem a kanceláří

Úklid firem a kanceláří Praha

Úklid firem a kanceláří je pro nás denním chlebem již od roku 1997, a proto patříme v tomto oboru mezi nejzkušenější v ČR. Za tuto dlouhou dobu si naše úklidové služby oblíbilo přes 200 firem nejen v Praze, ale celém Středočeském kraji. Většina z nich s námi spolupracuje kontinuálně, tedy pravidelně, na základě uzavřené smlouvy.

I vy můžete mít konečně svou spolehlivou úklidovou firmu, která Vám navíc v případě pravidelného úklidového servisu, poskytne 15% slevu na všechny ostatní jednorázové úklidové práce. I vy se můžete zařadit mezi naše spokojené zákazníky bez další potřeby měnit svého dodavatele úklidových služeb.

Kolik stojí úklid firmy nebo kanceláře?

Vše je závislé samozřejmě na celkové náročnosti, rozsahu prací a mnoha dalších artiklů, jako je pravidelnost spolupráce, síla znečištění nebo typ použité úklidové technologie. V našem ceníku úklidových služeb však uvádíme orientační ceny, podle kterých si můžete udělat hrubou představu, v jakých cenových hladinách se pohybujeme.

Naše ceny nejsou vysoké, jen odpovídají kvalitě. Chcete-li vědět přesnou cenu a podmínky, za kterých pro Vás budeme úklid provádět, napište nám prostřednictvím našeho formuláře zde, a my Vám do 60 minut od zaslání všech potřebných dokumentů k nacenění zašleme nabídku. Nevěříte? Vyzkoušejte!

Na čem lze výrazně ušetřit

 • 15% slevu jsme Vám nabídli již o několik řádků výš. Tu poskytujeme za podmínek kontinuální spolupráce.
 • Nemusíte platit sociální a zdravotní pojištění vlastních zaměstnanců, a to nemluvě o jejich řízení, kontrolingu a jiných starostech. Ty nechte na nás.
 • Pravidelným úklidem, například čištěním koberců nebo ošetřováním nábytku či jiného kancelářského vybavení, výrazně prodloužíte jejich životnost.
 • Úklidové stroje a čisticí prostředky jsou v ceně našich služeb. A že za ty ušetříte opravdu mnoho finančních prostředků.

Co úklid firmy nebo kanceláře zahrnuje

To je většinou na Vašem uvážení či potřebách. Ale rádi Vám samozřejmě poradíme a poskytneme informace, co a jak je dobré dělat pravidelně, čemu se vyhýbat nebo na co dbát nejvíce. Všeobecně je známo, že pravidelným úklidem ušetříte, protože tak nedochází k hloubkovému znečištění například koberců, nábytku, sociálních zařízení, záclon či závěsů. Pravidelnou péčí prodlužujete životnost všech těchto zmiňovaných věcí a celému vybavení kanceláře.

Co Vaší firmě můžeme nabídnout

 • Dlouholeté zkušenosti od roku 1997, které jsou vždy k nezaplacení. Může Vám to potvrdit přes 200 našich klientů, o které pečujeme mnoho let.
 • Přístupy a možnost pracovat s naším vlastním informačním systémem, díky kterému budete mít maximální přehled nad námi provedenou prací.
 • Příjemný a léty prověřený personál, spolehlivost, preciznost, poctivost a kvalitně odvedený úklid.

Čisté prostředí ve firemní kanceláři je základ

Pokud pracujete v kanceláři, asi sami víte, jak důležité je mít v ní uklizeno. Čistá a provoněná kancelář nejen, že reprezentuje Vaší firmu, ale také se v ní mnohem lépe pracuje.

Kontaktujte nás

 • Navštivte nás
  Aria servis, s.r.o.
  Kaprova 42/14, 110 00 Praha 1
 • Zavolejte nám
  (+420) 739 008 097
 • Napište nám

Google mapa