• Strojové čištění podlah a garáží

Strojové čištění podlah všech druhů

Spolehněte se, že pro strojové čištění podlah a celkový úklid a čištění garáží je naše úklidová firma v Praze a Středočeském kraji jednička. Nejen, že v tomto oboru máme více jak 15 let zkušeností, ale nabízíme také maximální přizpůsobení Vašim požadavkům na časový rozvrh úklidu.

Vlastníme rozsáhlý strojový park profesionální úklidové techniky, máme dostatek pracovních sil a pracujeme non-stop včetně víkendů a svátků, a to bez příplatků! To vše a možná ještě více Vám můžeme v oblasti strojového čištění nabídnout.

Přemýšlíte o pravidelném úklidu garáží?

V případě, že budete naše úklidové služby, například právě čištění podlah, využívat pravidelně, můžeme Vám nabídnout 15% slevu pro všechny ostatní jednorázové úklidové práce. Neváhejte nás kontaktovat a zeptat se na tuto příležitost.

Jak čištění podlah a úklid garáží probíhá

Pro strojové čištění podlah, úklid a čištění podzemních garáží používáme profesionální úklidovou techniku. Pomocí těchto průmyslových strojů, které jsou na čištění podlah stavěné, provádíme nejdříve zametání a vysávání hrubých nečistot. Následně pak dochází k čištění podlahy mokrou cestou tímto kotoučovým strojem.

Pravidelné čištění podlah se vyplatí

Strojní čištění podlah provádíme nejčastěji v podzemních a nadzemních garážových stáních obchodních center a činžovních či panelových domů. Čištění doporučujeme v letních měsících provádět alespoň každý kvartál, tedy jednou za tři měsíce. Vždy to ale závisí na četnosti používání a provozu daného místa. Například v zimním období, kde dochází k vnášení sněhu, soli a pískovitých materiálů, doporučujeme provádět úklid garáží v intervalech 1x za 14 dní.

Kontaktujte nás

  • Navštivte nás
    Aria servis, s.r.o.
    Kaprova 42/14, 110 00 Praha 1
  • Zavolejte nám
    (+420) 739 008 097
  • Napište nám

Google mapa