• Průmyslový úklid hal a skladů

Průmyslové čištění, úklid hal a skladů

Máme špičkovou úklidovou techniku, stabilní zázemí, velký a spolehlivý tým pracovníků, zkušenosti od roku 1997 a spousty referencí v oblasti průmyslového čištění a úklidu hal a skladů. Jsme mistry v oboru a používáme jenkvalitní čisticí prostředky a profesionální úklidové stroje.

Úklidu průmyslových hal a skladů NON-STOP a bez příplatků

Průmyslové čištění, úklid průmyslových hal a skladových prostor zajišťuje naše úklidová firma 7 dní v týdnu, 24 hodin denně a 365 dní v roce, a to bez příplatků. Tyto služby poskytujeme v Praze a celém Středočeském kraji.

Kontrola jakosti úklidu

Jsme poctiví, dochvilní, spolehliví, ale především precizní. Za to také přebíráme maximální zodpovědnost. Úklid provedený našimi pracovníky je totiž pravidelně kontrolován manažery jakosti, což zaručuje vysokou kvalitu odvedené práce.

Úklid malých hal i velkých skladů

Nerozlišujeme klienty podle velikosti, vážíme si každého. Úklid průmyslových hal s skladů provádíme jak pro živnostníky, malé i velké firmy, tak pro nadnárodní překladní a logistické sklady, archivy, hangáry, jízdárny, výrobní i montované haly. Námi poskytované úklidové služby jsou k dispozici pro kohokoliv bez rozdílu, zda se jedná o úklid malých hal nebo velkých skladů.

Kontaktujte nás

  • Navštivte nás
    Aria servis, s.r.o.
    Kaprova 42/14, 110 00 Praha 1
  • Zavolejte nám
    (+420) 739 008 097
  • Napište nám

Google mapa