• Delfíni
 • Gepard
 • Kůň

Pravidelný úklidový servis v Praze

Hledáte úklidovou firmu, která Vám zajistí bezproblémový a pravidelný úklidový servis v Praze a Středočeském kraji? Potřebujete, aby úklid nenarušil chod ve Vaší firmě, kanceláři, domě, skladu nebo hale? Chcete zároveň kvalitu, flexibilitu, spolehlivost, preciznost a poctivost? To vše Vám můžeme nabídnout přesně dle vašich potřeb, možností a přání. Naše úklidová firma Vám také v případě uzavření dlouhodobé spolupráce na pravidelné úklidové služby poskytne 15% slevu na všechny jednorázové úklidové práce. Kontaktujte nás ještě dnes.

15% sleva na úklid při dlouhodobé spolupráci

Při uzavření dlouhodobé spolupráce v oblasti pravidelných úklidových služeb Vám ihned poskytneme 15% slevu na všechny ostatní jednorázové úklidové práce.

Co vše pravidelný úklid zahrnuje

Pravidelný úklidový servis zahrnuje poskytování individuálních služeb v předem dohodnutých termínech. Společně se dohodneme na dnech a přesných hodinách, kdy má úklid probíhat. Vždy se snažíme vyjít maximálně vstříc Vašim požadavkům a přáním. Pokud budete chtít, můžeme pro Vás uklízet mimo pracovní dobu nebo v časech, kdy nenarušíme chod Vaší firmy. Dáváme Vám také možnost pro Vás uklízet neptřetržitě i v nočních hodinách.

Pro koho je pravidelný úklidový servis vhodný

Pravidelný úklidový servis je vhodný zejména pro firmy, kanceláře, callcentra, společné prostory, administrativní budovy, úřady, školy, bazény, obchodní a zábavní centra, hotely, restaurace, sportovní a odpočinkové areály, činžovní a panelové domy, byty či rodinné domy a sídla.

Proč vybrat pro úklidový servis právě nás

Je mnoho důvodů, proč jsme v našem oboru široko daleko jedni z nejlepších. A je ještě více důvodů, proč začít spolupracovat právě s námi. Přesvědčte se sami, co Vám naše úklidová firma může nabídnout.

Kontaktujte nás

 • Navštivte nás
  Aria servis, s.r.o.
  Kaprova 42/14, 110 00 Praha 1
 • Zavolejte nám
  (+420) 739 008 097
 • Napište nám

Google mapa