• Mytí oken a výloh

Mytí oken, výloh, zimních zahrad

Věděli jste, že technika mytí oken a výloh je kumšt, jako když hrajete na nějaký nástroj? My na tento nástroj umíme hrát velice dobře, a to především při mytí oken ve výškových budovách nebo při čištění výloh a jiných skleněných plášťů nebo ploch.

Stejně tak dobře provádíme umývání oken na činžovních, panelových či rodinných domech, bytech či hotelích, vysokých školách, bankách, úřadech a jiných administrativních budovách. Naše úklidové služby nabízíme v Praze a celém Středočeském kraji.

Proč mytí oken a výloh právě od nás

Existuje mnoho důvodů, proč vybrat právě naší úklidovou firmu. Od kvality, přes zkušenosti až k mnoha referencím našich dlouholetých klientů. V případě mytí oken a čištění výloh to však ještě není vše.

K mytí oken příjemný bonus

V případě, že si od nás necháte umýt okna, provádíme čištění rámů a vnitřních parapetů automaticky, jako samozřejmost, aniž byste něco dopláceli.

Při čištění výloh myslíme také přírodu

Při čištění výloh používáme zpravidla ekologické a velmi šetrné čisticí prostředky či preparáty od renomovaných výrobců.

Chráníme také Váš majetek

Při mytí oken i čištění výloh vždy používáme savou přikrývku, kterou zakrýváme zdi a podlahy pod okny. Zabraňujeme tím případnému poškození fasády či znehodnocení podlahových krytin.

V mytí oken ve výškách za nás mluví zkušenosti

Naše úklidová firma je připravena realizovat mytí oken a výloh jakéhokoliv rozměru, v jakékoliv výšce nebo zhoršené dostupnosti. Troufneme si na cokoliv, protože máme k dispozici výškové plošiny a profesionální horolezecké vybavení včetně speciálně školených horolezců.

Čištění výloh vyžaduje smysl pro detail

Sami asi víte, že vyčistit okno tak, aby bylo opravdu vyleštěné, není zas taková sranda. Naši zaměstnanci tuto práci dělají velmi často, někdy i každý den, a mají perfektně zmáknutý a rychlý rif, jímž dosáhnou maximální kvality umytí a efektivity celého pracovního procesu.

Ceny mytí oken a výloh

Orientační ceny našich úklidových služeb jsou k nahlédnutí na stránce ceník úklidových služeb. Pro přesnou cenu je lepší nás kontaktovat.

Kontaktujte nás

  • Navštivte nás
    Aria servis, s.r.o.
    Kaprova 42/14, 110 00 Praha 1
  • Zavolejte nám
    (+420) 739 008 097
  • Napište nám

Google mapa