• Delfíni
 • Gepard
 • Kůň

Jednorázové úklidové práce - Praha

Potřebujete mít jednou pro vždy po ruce spolehlivého partnera pro jednorázové úklidové práce v Praze nebo Středočeském kraji? Nevyhovuje Vám vaše stávající úklidová firma? Hledáte kvalitu, dlouholetou praxi, spolehlivost, preciznost a poctivě odvedenou práci? To vše Vám můžeme v oblasti úklidových služeb nabídnout. Postaráme se o Vaše jednorázové požadavky na úklid, které mohou zahrnovat například strojové čištění podlah a garáží, strojové čištění koberců, mytí oken a výloh či odvoz suti a likvidaci odpadu.

Tři hlavní důvody, proč úklidové práce od nás

V oblasti úklidových prací máme obrovské zkušenosti

Ano, za více jak 15 let máme opravdu mnoho zkušeností, které nám pomohly získat vlastní a osobité know-how. Díky těmto zkušenostem umíme efektivně eliminovat způsobení zbytečných škod, na které jsme mimochodem stejně pojištěni. Dodržujeme dohodnuté termíny a kvalitu úklidových prací.

Úklidové práce provádíme pro více jak 200 klientů

Kvalitní úklidové práce Vám mohou potvrdit přímo naši klienti, kterých si za ta léta věrnosti velice vážíme. Naše reference jsou pro Vás vysokou zárukou kvalitní spolupráce. Neváhejte nás oslovit a my Vám poskytneme kontakty našich klientů, kteří Vám potvrdí naše kvality.

Úklidové práce jsou pod kontrolou manažerů kvality

Větší úklidové práce kontrolují naši manažeři kvality, jejichž úkolem je také komunikovat se zaměstnanci a případně jim poskytovat zpětnou vazbu od zákazníka. Nasazením těchto pravidelných kontrol úklidových prací jsme dosáhli rapidní zvýšení kvality poskytovaných služeb.

Kolik stojí úklidové práce

Víme, jak moc je pro Vás cena důležitá. Naše ceny za úklidové práce nejsou vysoké, ale odpovídají požadované kvalitě. Cenová politika naší firmy se totiž již před mnoha lety zásadně změnila. Za kvalitu již nemusíte platit horentní sumy, protože díky kontinuálnímu a dynamickému rozvoji naší firmy, modernímu zázemí a vybavení, a velkému počtu stálých klientů, nabízíme velmi přijatelné ceny. Více o cenách za úklidové práce se dozvíte na stránce ceník úklidových služeb.

Kontaktujte nás

 • Navštivte nás
  Aria servis, s.r.o.
  Kaprova 42/14, 110 00 Praha 1
 • Zavolejte nám
  (+420) 739 008 097
 • Napište nám

Google mapa