• Strojové čištění koberců

Strojové čištění koberců a čalounění

Odstraníme z Vašich koberců nebo čalounění všechnu nežádoucí špínu, ať už jde o suchou špínu, skvrny od barevných tekutin, prachu nebo agresivní a choroboplodné roztoče. Díky mnohaletým zkušenostem v úklidu, vlastnímu know-how a profesionální úklidové technice, odstraníme z Vašeho koberce nebo čalouněného nábytku jakoukoliv nečistotu. Strojové čištění koberců a čalounění provádíme v Praze a Středočeském kraji.

Jaké používáme technologie pro čištění koberců

Výběr vhodné technologie, použití správné úklidové techniky a čisticího prostředku je první předpoklad pro úspěšnou likvidaci nečistot z koberce a čalounění. Naše úklidová firma disponuje dlouholetými zkušenostmi, které Vám dávají záruku vysoké kvality námi poskytovaných úklidových služeb. Používáme nejmodernější a nejvíce účinné technologie, které zaručují perfektní a zároveň šetrné vyčištění Vašich koberců i čalounění nábytku.

Hloubkové čištění koberců extrakční metodou

Extrakční metodou se označuje čištění koberců mokrou cestou. Stroj na čištění koberců touto metodou se nazývá extraktor, ale lidé si osvojili název “vodník”, nebo také “vodní vysavač”. Za jeho pomoci dochází pod tlakem k vhánění proudu teplé vody spolu s čisticím prostředkem do koberce nebo čalounění. Extraktor pak ihned odsává vodu s čisticím prostředkem a všemi nečistoty zpět do nádoby. Extraktor zajistí důkladné odstranění všech nečistot, prachu, roztočů a zápachů.

Kartáčové čištění koberců kotoučovým strojem

Metodou tříkotoučového stroje vyčistíme všechny druhy koberců, jako jsou například koberce zátěžové či vlněné. Tato metoda je vhodná zejména pro velké plochy a průmyslové koberce.

Cena čištění koberců a čalounění

Poskytujeme kvalitní úklidový servis a podle toho je také nastavena naše cenová politika. Naše ceny za čištění koberců nejsou nijak vysoké ani nízké, pouze odpovídají kvalitě. Velmi často k nám přicházejí klienti s prosbou o znovu vyčištění po jiné úklidové firmě. Důvodem je samozřejmě fakt, že práce nebyla dobře odvedena, i když cena byla opravdu velice nízká. Po realizaci od nás nikdy nelitují o něco vyšší ceny. Veškeré ceny naleznete na stránce ceník úklidových služeb.

Kontaktujte nás

  • Navštivte nás
    Aria servis, s.r.o.
    Kaprova 42/14, 110 00 Praha 1
  • Zavolejte nám
    (+420) 739 008 097
  • Napište nám

Google mapa